513181-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens – Vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov
Beschreibung: Predmetom zákazky je vybudovanie zariadenia sociálnych služieb Nitrianskeho samosprávneho kraja v Mužli - "DUNAJ", ZSS Kováčov - viac informácií sa nachádza v súťažných podkladov a PD.
Interne Kennung: 5345/2025/MAJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001