51319-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usług transportu sanitarnego na rzecz Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług transportu sanitarnego na rzecz Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług transportu sanitarnego realizowanego specjalistycznym środkiem transportu w zależności od rodzaju transportu na rzecz Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, w tym: GRUPA 1 – Transport sanitarny realizowany przez zespoły ratownictwa medycznego, w tym: a) Grupa 1A transport sanitarny specjalistyczny. Szacunkowa ilość kilometrów dla 12 miesięcy – 300 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa ilość świadczeń dla 12 miesięcy – 2 kursy (opłata za 1 kurs nagły transport między budynkami szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). b) Grupa 1B transport sanitarny podstawowy. Szacunkowa ilość kilometrów dla 12 miesięcy – 5 000 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa ilość świadczeń dla 12 miesięcy – 3 kursy (opłata za 1 kurs nagły transport między budynkami szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). GRUPA 2 – Transport sanitarny w obszarze administracyjnym miasta Mielca pacjentów niezdolnych do korzystania z publicznych środków transportu do miejsca zamieszkania po zakończonym leczeniu u Zamawiającego (doprowadzenie lub wniesienie pacjenta do mieszkania). Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy – 600 kursów (opłata za jeden kurs do miejsca przeznaczenia i z powrotem). GRUPA 3 - Transport sanitarny poza obszar administracyjny miasta Mielca, w tym: a) Grupa 3A - Transport sanitarny poza obszar administracyjny miasta Mielca pacjentów niezdolnych do korzystania z publicznych środków transportu do miejsca zamieszkania po zakończonym leczeniu u Zamawiającego (doprowadzenie lub wniesienie pacjenta do mieszkania). Szacunkowa liczba kilometrów dla 12 miesięcy – 15 000 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). b) Grupa 3B - Transport sanitarny poza obszar administracyjny miasta Mielca pacjentów wymagających konsultacji lekarza specjalisty, wykonania badania diagnostycznego lub kontynuacji leczenia w innym podmiocie leczniczym (przewóz, doprowadzenie /wniesienie pacjenta do miejsca konsultacji lub badań i z powrotem, przekazanie dokumentacji medycznej, przekazanie pacjenta lub oczekiwanie na pacjenta). Szacunkowa liczba kilometrów dla 12 miesięcy – 56 000 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy- 60 godzin (opłata za 1 godzinę) GRUPA 4 – Transport sanitarny pacjentów pomiędzy budynkami Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy – 620 kursów (opłata za jeden kurs do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy- 60 godzin (opłata za 1 godzinę) GRUPA 5 – transport krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych. Szacunkowa ilość kilometrów dla 12 miesięcy – 15 000 km (opłata za jeden kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem).
Vorherige Bekanntmachung752691-2025
Interne KennungSzS.ZP.261.70.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Zalogowany Wykonawca posiadający odpowiednie uprawnienia uzyskuje możliwość przygotowania oferty na przygotowanym przez Zamawiającego Formularzu ofertowym. Użycie przycisku „Wypełnij” widocznego pod „Formularzem ofertowym” powoduje automatyczne pobranie danych Wykonawcy wprowadzonych przez niego podczas rejestracji. Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania poprawności danych automatycznie pobranych przez system z jego konta (w szczególności nazwy Wykonawcy) i uzupełnienia pozostałych informacji dotyczących Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Następnie Wykonawca powinien pobrać „Formularz ofertowy”, zapisać go na dysku komputera użytkownika, uzupełnić pozostałymi danymi wymaganymi przez Zamawiającego i ponownie zapisać na dysku komputera użytkownika oraz podpisać odpowiednim rodzajem podpisu. Uwaga! Nie należy zmieniać nazwy pliku nadanej przez Platformę e-Zamówienia. Zapisany „Formularz ofertowy” należy zawsze otwierać w programie Adobe Acrobat Reader DC. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz na załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne; c) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelGRUPA 1 – Transport sanitarny realizowany przez zespoły ratownictwa medycznego
BeschreibungGRUPA 1 - Transport sanitarny realizowany przez zespoły ratownictwa medycznego, w tym: a) Grupa 1A transport sanitarny specjalistyczny. Wykonawca dysponuje min. 2 pojazdami uprzywilejowanymi w ruchu drogowym, na które minister właściwy do spraw wewnętrznych na podstawie art. 53 ust.1 pkt 12 ustawy Prawo o ruchu drogowym wydał zezwolenie oraz które spełniają warunki techniczne i jakościowe określone w normach europejskich PN-EN 1789:2021-02 Pojazdy medyczne i ich wyposażenie – Ambulanse drogowe – ambulans typu C. W skład zespołu ratownictwa medycznego wchodzą co najmniej trzy osoby uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, w tym lekarz systemu oraz pielęgniarka systemu lub ratownik medyczny. Zamawiający dopuszcza, aby w skład zespołu specjalistycznego wchodził lekarz Zamawiającego. W skład zespołu wchodzi także kierowca, w przypadku gdy żaden z członków zespołu ratownictwa medycznego nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5.01.2011 r. o kierujących pojazdami. Szacunkowa ilość kilometrów dla 12 miesięcy – 300 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa ilość świadczeń dla 12 miesięcy – 2 kursy (opłata za 1 kurs nagły transport między budynkami szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). b) Grupa 1B transport sanitarny podstawowy. Wykonawca dysponuje min. 2 pojazdami uprzywilejowanymi w ruchu drogowym, na które minister właściwy do spraw wewnętrznych na podstawie art. 53 ust.1 pkt 12 ustawy Prawo o ruchu drogowym wydał zezwolenie oraz które spełniają warunki techniczne i jakościowe określone w normach europejskich PN-EN 1789:2021-02 Pojazdy medyczne i ich wyposażenie – Ambulanse drogowe – ambulans typu B. W skład zespołu ratownictwa medycznego wchodzą co najmniej dwie osoby uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, w tym pielęgniarka systemu lub ratownik medyczny. W skład zespołu wchodzi także kierowca, w przypadku gdy żaden z członków zespołu ratownictwa medycznego nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5.01.2011r. o kierujących pojazdami. Szacunkowa ilość kilometrów dla 12 miesięcy – 5 000 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa ilość świadczeń dla 12 miesięcy – 3 kursy (opłata za 1 kurs nagły transport między budynkami szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem).
Interne KennungGRUPA 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w przypadku niewyczerpania wartości umowy, o której mowa w § 10 ust.1, w „okresie podstawowym” określonym w § 16 ust.1 umowy. Decyzję co do możliwości skorzystania z prawa opcji Zamawiający uzależnia od swoich bieżących potrzeb oraz wykorzystania wartości umowy określonej w § 10 ust.1 umowy. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych usług jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył usługi w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy, następujących po dniu, wskazanym w umowie jako dzień zakończenia świadczenia usług w „okresie podstawowym”. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem „okresu podstawowego” lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia we wskazanym w zdaniu poprzednim terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje z zastosowania prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie skorzystaniu z prawa opcji będzie stanowiło integralną część Umowy.
LosLOT-0002
TitelGRUPA 2 – Transport sanitarny w obszarze administracyjnym miasta Mielca
BeschreibungGRUPA 2 – Transport sanitarny w obszarze administracyjnym miasta Mielca pacjentów niezdolnych do korzystania z publicznych środków transportu do miejsca zamieszkania po zakończonym leczeniu u Zamawiającego (doprowadzenie lub wniesienie pacjenta do mieszkania). Wykonawca zapewnia min. 2 ambulanse, spełniające warunki techniczne i jakościowe określone w normach europejskich PN-EN 1789:2021-02 Pojazdy medyczne i ich wyposażenie – Ambulanse drogowe – ambulans typu A1 lub A2. W skład zespołu wchodzi co najmniej jedna osoba uprawniona do medycznych czynności ratunkowych oraz kierowca jeżeli nie posiada uprawnień do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Ilość członków zespołu powinna być adekwatna do stanu zdrowia przewożonego pacjenta. Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy – 600 kursów (opłata za jeden kurs do miejsca przeznaczenia i z powrotem).
Interne KennungGRUPA 2
LosLOT-0003
TitelGRUPA 3 - Transport sanitarny poza obszar administracyjny miasta Mielca
BeschreibungGRUPA 3 - Transport sanitarny poza obszar administracyjny miasta Mielca, w tym: a) Grupa 3A - Transport sanitarny poza obszar administracyjny miasta Mielca pacjentów niezdolnych do korzystania z publicznych środków transportu do miejsca zamieszkania po zakończonym leczeniu u Zamawiającego (doprowadzenie lub wniesienie pacjenta do mieszkania). Wykonawca zapewnia min. 2 ambulanse spełniające warunki techniczne i jakościowe określone w normach europejskich PN-EN 1789:2021-02 Pojazdy medyczne i ich wyposażenie – Ambulanse drogowe – ambulans typu A1 lub A2. W skład zespołu wchodzi co najmniej jedna osoba uprawniona do medycznych czynności ratunkowych oraz kierowca jeżeli nie posiada uprawnień do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Ilość członków zespołu powinna być adekwatna do stanu zdrowia przewożonego pacjenta. Szacunkowa liczba kilometrów dla 12 miesięcy – 15 000 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). b) Grupa 3B - Transport sanitarny poza obszar administracyjny miasta Mielca pacjentów wymagających konsultacji lekarza specjalisty, wykonania badania diagnostycznego lub kontynuacji leczenia w innym podmiocie leczniczym (przewóz, doprowadzenie /wniesienie pacjenta do miejsca konsultacji lub badań i z powrotem, przekazanie dokumentacji medycznej, przekazanie pacjenta lub oczekiwanie na pacjenta). Wykonawca zapewnia min. 2 ambulanse spełniające warunki techniczne i jakościowe określone w normach europejskich PN-EN 1789:2021-02 Pojazdy medyczne i ich wyposażenie – Ambulanse drogowe – ambulans typu A1 lub A2. W skład zespołu wchodzi co najmniej jedna osoba uprawniona do medycznych czynności ratunkowych oraz kierowca jeżeli nie posiada uprawnień do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Ilość członków zespołu powinna być adekwatna do stanu zdrowia przewożonego pacjenta. Wykonawca będzie uprawniony do naliczenia dodatkowych kosztów w przypadku przekroczenia czasu oczekiwania powyżej 1 godziny. Szacunkowa liczba kilometrów dla 12 miesięcy – 56 000 km (opłata za 1 kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy- 60 godzin (opłata za 1 godzinę)
Interne KennungGRUPA 3
LosLOT-0004
TitelGRUPA 4 – Transport sanitarny pacjentów pomiędzy budynkami Szpitala Specjalistycznego w Mielcu.
BeschreibungGRUPA 4 – Transport sanitarny pacjentów pomiędzy budynkami Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Wykonawca powinien dysponować min. 1 ambulansem, który spełnia warunki techniczne i jakościowe określone w normach europejskich PN-EN1789:2021-02 Pojazdy medyczne i ich wyposażenie – Ambulanse drogowe – ambulans typu A1 lub A2. W skład zespołu wchodzi co najmniej jedna osoba uprawniona do medycznych czynności ratunkowych oraz kierowca jeżeli nie posiada uprawnień do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Ilość członków zespołu powinna być adekwatna do stanu zdrowia przewożonego pacjenta. Wykonawca będzie uprawniony do naliczenia dodatkowych kosztów w przypadku przekroczenia czasu oczekiwania powyżej 1 godziny. Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy – 620 kursów (opłata za jeden kurs do miejsca przeznaczenia i z powrotem). Szacunkowa liczba świadczeń dla 12 miesięcy- 60 godzin (opłata za 1 godzinę)
Interne KennungGRUPA 4
LosLOT-0005
TitelGRUPA 5 – transport krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych
BeschreibungGRUPA 5 – transport krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych. Wykonawca powinien dysponować min. 1 środkiem transportu, który powinien umożliwić utrzymanie właściwych warunków do transportu krwi, preparatów krwiopochodnych i materiałów biologicznych. W skład zespołu wchodzi kierowca (pojemnik odpowiedni do transportu krwi dostarcza Zamawiający, który należy odebrać z Laboratorium Immunologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, po zakończonym kursie pojemnik z zawartością zostaje zwrócony do Laboratorium Immunologii Transfuzjologicznej z Bankiem Krwi Szpitala Specjalistycznego w Mielcu). Szacunkowa ilość kilometrów dla 12 miesięcy – 15 000 km (opłata za jeden kilometr od szpitala do miejsca przeznaczenia i z powrotem).
Interne KennungGRUPA 5