See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Klasse - Chromebooks
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting Catent. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 279892-2025
Interne Kennung: T159348
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting Klasse. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.