2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie Gminy Goleszów w roku 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. w zakresie: odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych, domków letniskowych oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na obszarze gminy Goleszów; odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (w skrócie PSZOK); likwidacji dzikich wysypisk oraz usuwania odpadów z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania lub magazynowania, w szczególności odpadów porzuconych przy drogach gminnych, w miejscach publicznych oraz na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Goleszów. Na obszar gminy składają się następujące sołectwa: Bażanowice, Dzięgielów, Cisownica, Godziszów, Goleszów Dolny, Goleszów Górny, Goleszów Równia, Kisielów, Kozakowice, Leszna Górna oraz Puńców.
Interne Kennung: IK.271.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych na terenie Gminy Goleszów w roku 2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż szacunkowa minimalna ilość odpadów do odbioru zagospodarowania w okresie realizacji zamówienia wynosi 4 000 Mg. Zamawiającemu przysługuje możliwość skorzystania z prawa opcji, rozszerzającego zakres zamówienia do wartości maksymalnej, tj. do 7000 Mg zebranych i zagospodarowanych odpadów. Skorzystanie ze zwiększenia zamówienia uzależnione będzie od bieżących potrzeb i jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może lecz nie musi skorzystać.