See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur eindejaarsverlichting stad Sint-Truiden 2026-2030 (2)
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Aanstellen dienstverlener voor het huren, plaatsen, demonteren, opslaan, onderhouden en herstellen van energiezuinige eindejaarsverlichting/ decoratie tijdes de eindejaarsperiode van 2026-2030 in het centrumwinkelgebied van Sint-Truiden. Toelichting: Sint-Truiden is de hoofdstad van Haspengouw en heeft de tweede grootste markt van België. De voorbije jaren werden grote inspanningen gedaan om het kernwinkelcentrum te vernieuwen. De Grote Markt, Groenmarkt en de winkelstraten werden heraangelegd in harmonie met de historische gebouwen en met oog op een mooie toekomst voor deze bruisende winkelstad. Met mooie winterverlichting trachten we ook in de winter een stijlvol en gezellig karakter te geven aan ons centrum. Winkels zijn gevestigd in drie straten, Stapelstraat, Luikerstraat en Diesterstraat. Deze straten komen samen op de Grote Markt. De Grote Markt is het middelpunt van onze stad. Centraal staat het oude stadhuis en aan de buitenzijde van het marktplein zijn vele horecazaken gevestigd. Samen met de kerstfestiviteiten die op de Groenmarkt plaatsvinden moeten de reuze kerstboom op de Grote Markt, de winterverlichting en de decoratie in onze binnenstad, daar zorgen voor het hoogtepunt van dit winterproject. .
Interne Kennung: PPP06A-7584/6338/2026-6251
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318100 Dienstleistungen für Lichttechnik und Tageslichttechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-6251_1