See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vergunningverlener Bouw (36 uur per week)
Beschreibung: Je kent de wet- en regelgeving van binnen en buiten en bent een expert op het gebied van bouwvergunningen. Je beoordeelt en toetst (complexe) vergunningaanvragen. Je hebt regie over het vergunningsproces en communiceert met alle betrokkenen. Overzicht en structuur, daar houd je van. Je weegt de aanvragen van inwoners en bedrijven af, kijkt naar mogelijkheden binnen de wettelijke kaders en beleid. Je verleent aanvragen maar wijst ook af. Alles voor een gezonde, veilige en schone leefomgeving. Daarbij volg je de beleidsontwikkelingen op de voet en vervul je een coachende rol naar minder ervaren collega’s. Zo maak jij positieve impact op het team en op de omgeving.
Interne Kennung: Vergunning & Handhaving
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000