See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi restauracyjne na rzecz uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 26 we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przygotowywania i wydawania posiłków w placówce oświatowej ZSP 26 we Wrocławiu, zgodnie z opisem zawartym w–załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami
Vorherige Bekanntmachung: 356316-2025
Interne Kennung: ZSP 26/5/2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zamówienia na usługi społeczne na podstawie art. 360 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający określa realizacje usługi od 1 stycznia 2026 r do 31 grudnia 2026 r. Opcja jest uprawnieniem zamawiającego, co oznacza, że wykonawca nie może mieć żadnych roszczeń z tytułu jej niewykonania.