2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europos Sąjungos fondų ir kitų finansavimo šaltinių investicijų, įgyvendinant finansines priemones, veiksmingumo ir efektyvumo vertinimas (NUTRAUKTAS)
Beschreibung: Europos Sąjungos fondų ir kitų finansavimo šaltinių investicijų, įgyvendinant finansines priemones, veiksmingumo ir efektyvumo vertinimas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0