513258-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Produkty Microsoft pro FNHK 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdukty Microsoft pro FNHK 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je závazek prodávajícího dodat kupujícímu dodávky produktů Microsoft a zajištění poskytování užívacích práv k produktům firmy Microsoft zakoupených formou velkoobjemového licencování v rámci smlouvy Microsoft Select Plus č. 7579409, PCN: 00105397 pro státní správu a samosprávu, dle požadavků zadavatele v prostředí Fakultní nemocnice Hradec Králové.
Interne Kennung46/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je závazek poskytovatele zajistit uživateli poskytnutí licencí k produktům společnosti Microsoft, včetně zajištění poskytnutí služby digitálního obsahu společností Microsoft, a zajištění poskytnutí užívacích práv k produktům společnosti Microsoft zakoupených formou velkoobjemového licencování v rámci smlouvy Microsoft Select Plus č. 7579409, PCN: 00105397 pro státní správu a samosprávu.