2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2026
Beschreibung: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2026
Interne Kennung: 30/>PU/2025/ŁW
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2026.
Beschreibung: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2026.
Interne Kennung: postępowanie 30/>PU/2025/ŁW
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu wartości zawartej umowy o kwotę 372.364,67 PLN (słownie: trzysta siedemdziesiąt dwa tysiące trzysta sześćdziesiąt cztery zł sześćdziesiąt siedem groszy) w przypadku: – zwiększenia wartości pojazdów objętych ubezpieczeniem; – wzrostu liczby pojazdów objętych ubezpieczeniem; – wzrostu stawki ubezpieczenia w stosunku do wartości szacowanej. Wartość ubezpieczenia zostanie wyliczona na podstawie wartości rynkowej pojazdów przy zastosowaniu stawek procentowych pakietu AC/OC/NW wskazanych w ofercie wykonawcy. Szczegółowe warunki określające okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w Załączniku nr 4 do SWZ.