2. Verfahren
Verfahren
Titel: „DOSTAWA KOMPONENTÓW SYSTEMU MAGAZYNOWANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY REALIZACJI PROJEKTU BUDOWY MAGAZYNU ENERGII ELEKTRYCZNEJ MEE ELKO I NA TERENIE ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O. W ŚWIERŻACH GÓRNYCH”
Beschreibung: „DOSTAWA KOMPONENTÓW SYSTEMU MAGAZYNOWANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY REALIZACJI PROJEKTU BUDOWY MAGAZYNU ENERGII ELEKTRYCZNEJ MEE ELKO I NA TERENIE ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O. W ŚWIERŻACH GÓRNYCH” Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Interne Kennung: NLU-SD.2100.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321000 Starkstromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121110 Leistungswandler, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 31155000 Wechselrichter, 31320000 Stromverteilerkabel, 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31440000 Batterien, 31170000 Transformatoren, 45232221 Umspann-Unterstation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „DOSTAWA KOMPONENTÓW SYSTEMU MAGAZYNOWANIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY REALIZACJI PROJEKTU BUDOWY MAGAZYNU ENERGII ELEKTRYCZNEJ MEE ELKO I NA TERENIE ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O. W ŚWIERŻACH GÓRNYCH” - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy