513286-2026 - Ergebnis
Tschechien – Telematiksystem – Modernizace informačního systému MHD (modernizace zastávkových označníků), Teplice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace informačního systému MHD (modernizace zastávkových označníků), Teplice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění ze strany dodavatele spočívající v: i. dodání zastávkových označníků – elektronických informačních panelů dle výrobní dokumentace poskytnuté zadavatelem a provedení jejich instalace na místech určených zadavatelem; ii. dodání dispečerského software pro správu informací v ostatních prvcích veřejné zakázky; iii. zajištění propojení informací a případně dodání nezbytných softwarových a infrastrukturních prvků pro informační propojení s mobilní aplikací DÚKapka spravovanou a provozovanou Dopravním centrem Ústeckého kraje, příspěvkovou organizací; iv. zajištění propojení informací a případně dodání nezbytných softwarových a infrastrukturních prvků pro informační propojení s LCD displeji k zobrazování jízdních informací (virtuálními panely) ve vozidlech MHD zadavatele; v. zajištění propojení informací a případně dodání nezbytných softwarových a infrastrukturních prvků pro informační propojení s webovou aplikací zadavatele k zobrazování jízdních informací. V podrobnostech je předmět veřejné zakázky popsán v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 4 (závazném návrhu smlouvy).
Interne KennungModernizace informačního systému MHD (modernizace zastávkových označníků), Teplice
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35261000 Informationstafeln, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation
5. Los
LosLOT-0001