51329-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa systemu teleinformatycznego dla potrzeb przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy oraz dla potrzeb egzaminowania kierowców wykonujących przewóz drogowy przez mazowieckie wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu teleinformatycznego dla potrzeb przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy oraz dla potrzeb egzaminowania kierowców wykonujących przewóz drogowy przez mazowieckie wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego.
Beschreibung: Przedmiot postępowania stanowi dostawa systemu teleinformatycznego dla potrzeb przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy oraz egzaminów dla kierowców zawodowych we wszystkich mazowieckich ośrodkach ruchu drogowego w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2028 r. Postępowanie prowadzone w ramach zawartej umowy o współpracy w sprawie stworzenia grupy zakupowej z dnia 15 stycznia 2024 r. przez Pełnomocnika Zamawiających - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, działający na podstawie udzielonego pełnomocnictwa do reprezentowania w niniejszym postępowaniu wszystkich mazowieckich wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego tj. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie.
Interne Kennung: WFK.26.18.2024.ES
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 64200000 Fernmeldedienste