2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení pro MFF UK 2024 - Q2 2026
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní techniky a ICT vybavení, tj.: Stroje na zpracování dat (technické vybavení) jako osobní počítače, tablety, notebooky; Zařízení související s počítači jako monitory, tiskárny, paměti; Počítačové příslušenství, doplňky a dále Servery a ostatní materiál související s dodávkami výpočetní techniky a ICT vybavení. V tomto čtvrtletním oznámení jsou uveřejněny souhrnné částky dílčích objednávek uskutečněných v tomto DNS ve Q2 2026.
Interne Kennung: 44/24
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001