2. Verfahren
Verfahren
Titel: Havarijní služba pro odstraňování následků havárií spojených s únikem závadných látek.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním dodavatelem, jejímž předmětem je poskytování havarijní služby, konkrétně činností uvedených v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Havarijní službou pro odstraňování následků havárií spojených s únikem závadných látek se rozumí veškeré činnosti spojené se zásahy při haváriích spojených s únikem závadných látek a následným odstraňováním následků těchto havárií a dále ostatních prací nebo výkonů nezbytných k provedení těchto činností, vše dle konkrétních potřeb zadavatele. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky může být, kromě vlastního provedení prací a výkonů, rovněž dodání materiálu potřebného k takovému provedení těchto prací či výkonů vybraným dodavatelem.
Interne Kennung: 1172/ÚSR/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90733200 Sanierung von Oberflächengewässerverschmutzungen
5. Los
Los: LOT-0001