513333-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke – Budowa dwustopniowego ekonomizera w postaci układu odzysku ciepła wraz z pompą ciepła na układzie spalin kotła K5.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa dwustopniowego ekonomizera w postaci układu odzysku ciepła wraz z pompą ciepła na układzie spalin kotła K5.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest budowa dwustopniowego ekonomizera w postaci układu odzysku ciepła wraz z pompą ciepła na układzie spalin kotła K5 w trybie „zaprojektuj i zbuduj”.
Interne KennungBZ/260/MW/RB/05/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZ/260/MW/RB/05/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45251000 Construction works for power plants and heating plants
5. Lot
Lot: LOT-0001