See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ustanowienie Dynamicznego Systemu Zakupów dotyczącego dostaw sorbentów wapiennych (w kategorii: mączka kamienia wapiennego) dla potrzeb PGE Energia Ciepła S.A. i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. w latach 2026-2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii mączka kamienia wapiennego dla potrzeb PGE Energia Ciepła S.A. i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. opisane w Załącznikach do Informacji o ustanowieniu DSZ 2. Zamawiający zastrzega, że poszczególne Opisy Przedmiotu Zamówienia stanowiące Załączniki do Informacji o ustanowieniu DSZ mają charakter wstępny, a określone w nich wymagania mogą ulec zmianie. Ostateczne wymagania Zamawiającego dotyczące opisu przedmiotu oraz zasad realizacji danego Zamówienia Wykonawczego zostaną określone w SWZ, przekazywanej w ramach danego Zamówienia Wykonawczego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania w ramach Postępowań Wykonawczych podziału Przedmiotu Zamówienia na Części, z jednoczesnym określeniem maksymalnej liczby Części, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZAK/00182/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 391 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), w celu ustanowienia Dynamicznego Sytemu Zakupów (DSZ) 2. DSZ to ograniczony w czasie, elektroniczny proces udzielania zamówień, którego przedmiotem jest w tym przypadku dostawa sorbentów wapiennych w kategorii mączka kamienia wapiennego dla potrzeb PGE Energia Ciepła S.A. i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. 3. Proces zakupowy objęty DSZ składa się z dwóch etapów: ETAP I – Przeprowadzenie Postępowania DSZ, w tym kwalifikacja podmiotowa Wykonawców; ETAP II – Przeprowadzanie Postępowań Wykonawczych, w ramach ustanowionego DSZ, w celu udzielania Zamówień Wykonawczych Wykonawcom zakwalifikowanym do DSZ 4. Szczegóły co do wymagań formalnych i proceduralnych prowadzonego postępowania oraz zakwalifikowania Wykonawców do DSZ zawiera Informacja o DSZ dostępna pod adresem strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://swpp2.gkpge.pl (pod tym adresem będą udostępniane: Informacja o DSZ, zmiany i wyjaśnienia treści Informacji o DSZ, inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z DSZ).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921300 Kalkstein
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii mączka kamienia wapiennego dla potrzeb PGE Energia Ciepła S.A. i Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. opisane w Załącznikach do Informacji o ustanowieniu DSZ