2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów i wyposażenia do aparatury medycznej II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów i wyposażenia do aparatury medycznej II w podziale na 13 części/pakietów, zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Interne Kennung: SZP/30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37322300 Mundstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Akcesoria do Polisomnografii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do Polisomnografii zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zapisy dotyczące opcji określono w § 6 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Żele medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa żeli medycznych zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Akcesoria do aparatu EKG AsCARD Orange firmy Aspel
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do aparatu EKG AsCARD Orange firmy Aspel zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Akcesoria jednorazowe do respiratorów transportowo-ratunkowego Oxylog 3000 plus firmy Dräger
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów jednorazowych do respiratorów transportowo-ratunkowego Oxylog 3000 plus firmy Dräger zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Akcesoria jednorazowe do respiratora Puritan Bennett 980
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów jednorazowych do respiratora Puritan Bennett 980 zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Akcesoria jednorazowe do respiratora ParaPac (rok prod. 1998 i 1999)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów jednorazowych do respiratora ParaPac (rok prod. 1998 i 1999) zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Akcesoria do nebulizacji pacjenta wentylowanego mechanicznie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do nebulizacji pacjenta wentylowanego mechanicznie zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Worek samorozprężalny jednorazowego użycia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa worka samorozprężalnego jednorazowego użycia zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Akcesoria do diatermii ERBE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do diatermii ERBE zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Drobne akcesoria medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnych akcesoriów medycznych zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Akcesoria do alkomatu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do alkomatu zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 11
Haupteinstufung (cpv): 37322300 Mundstücke
Los: LOT-0012
Titel: Akcesoria do rur oddechowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesorów do rur oddechowych zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Akcesoria do respiratora Trylogy Evo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do respiratora Trylogy Evo zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Akcesoria do aparatu do wentylacji nieinwazyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do aparatu do wentylacji nieinwazyjnej zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Akcesoria do aparatu do monitorowania snu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do aparatu do monitorowania snu zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 do SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: Pakiet 15