See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji do Miejskiego Przedsiębiorstwa wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży w okresie 12 miesięcy tj. od 1.01.2025 r. do 31.12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji do 50 punktów poboru energii (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie 3 614,235 MWh o określonych, zgodnie z obowiązującymi przepisami , standardach jakościowych - Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 20 grudnia 2004 r. w sprawie szczegółowych warunków przyłączania podmiotów do sieci elektroenergetycznych, ruchu i eksploatacji sieci, określające m.in. parametry techniczne energii elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 623092-2024
Interne Kennung: PG 1U/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży w okresie 12 miesięcy tj. od 1.01.2025 .r do 31 .12.2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej z usługą dystrybucji do 50 punktów poboru energii (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie 3 614,235 MWh o określonych, zgodnie z obowiązującymi przepisami , standardach jakościowych - Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 20 grudnia 2004 r. w sprawie szczegółowych warunków przyłączania podmiotów do sieci elektroenergetycznych, ruchu i eksploatacji sieci, określające m.in. parametry techniczne energii elektrycznej. Standardy jakościowe energii elektrycznej opisane są w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku – Prawo energetyczne oraz w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego.