See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Lubichowo w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie gminy Lubichowo w latach 2026-2028. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania na rzecz Zamawiającego kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie gminy Lubichowo, to jest do podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia, przy wykorzystaniu posiadanej infrastruktury, na warunkach określonych w umowie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001