See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.44.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.44.2026, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych w postaci: 1. próbek oferowanego przedmiotu zamówienia w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ - w ilości i w zakresie wskazanym w załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca oznaczył, którego pakietu dotyczy złożona próbka. Próbki należy dostarczyć do upływu terminu składania ofert do Działu Zamówień Publicznych i Zakupów blok H pokój 104. Próbki należy złożyć w zamkniętej kopercie (opakowaniu). 2. dokumentów zawierających parametry użytkowe przedmiotu dostawy (np. katalogi, opisy, foldery, ulotki informacyjne, prospekty) wystawionych przez Producenta, zawierających charakterystykę techniczną i użytkową, potwierdzających wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia w celu potwierdzenia spełnienia przez oferowane dostawy wymagań określonych przez Zamawiającego w SWZ- dotyczy pakietów, do których nie jest wymagane złożenie próbek. 11. Wykonawca składa przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą. 12. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 13. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 14. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 3) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 4) Prawidłowo uzupełniony Formularz cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ; 5) Przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z wyszczególnieniem w punkcie IV. 19 SWZ 6) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 7) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Kompresy gazowe sterylne, 17 nitkowe, 8 warstwowe, 5cmx5cm
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Kompresy gazowe sterylne, 17 nitkowe, 8 warstwowe, 7,5cmx7,5cm
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Kompresy gazowe sterylne, 17 nitkowe, 8 warstwowe, 10cmx10cm
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Kompresy gazowe sterylne, 17 nitkowe, z nitką radiacyjną
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Kompresy chłonne jałowe, 4 warstwowe
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Opaska dziana pakowana pojedyn. Opaska elastyczna z zapinką pakowana pojedyn.
Interne Kennung: część 6 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Wata podgipsowa Pończocha bawełniana pod gips Opaska gipsowa
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Wata celulozowa w arkuszach Wata opatrunkowa bawełniano-wiskozowa
Interne Kennung: część 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Sterylny opatrunek przeźroczysty z wodoodpornej folii PU ze skrzydełkami wzmocnionymi od wewnątrz włókniną do zabezpieczania kaniul dożylnych
Interne Kennung: część 9 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Jałowy hypoalergiczny samoprzylepny opatrunek z folii poliuretanowej do zabezpieczania wkłuć centralnych z wcieciem, dodatkowo wzmocniony włókniną
Interne Kennung: część 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Siatka elastyczna do podtrzymywania opatrunków
Interne Kennung: część 11 zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Hypoalergiczny, rozciągliwy przylepiec wlókninowy Plastry włókninowe Plastry tkaninowe Plaster z opatrunkiem na włókninie Przylepiec przezroczysty, perforowany, wodoodporny, elastyczny
Interne Kennung: część 12 zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Hypoalergiczne, jałowe paski do łączenia brzegów skóry Opatrunek do mocowania cewników i sond medycznych (stabilizacja cewników) dla noworodków Chusta trójkątna włókninowa
Interne Kennung: część 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Serwety operacyjne jałowe, gazowe
Interne Kennung: część 14 zamówienia
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Serwety operacyjne jałowe, Tupfery jałowe, gazowe
Interne Kennung: część 15 zamówienia
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Setony z gazy 17 nitkowej jałowe Tupfer groszek jałowy Tupfer fasolka jałowy Tupfer jałowy( kula)
Interne Kennung: część 16 zamówienia
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Gaza opatrunkowa niejałowa Kompresy gazowe niesterylne Kompresy włókninowe niesterylne
Interne Kennung: część 17 zamówienia
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Jałowy , przezroczysty opatrunek do mocowania i zabezpieczania wkłuć naczyniowych u dzieci Jałowy opatrunek przezroczysty , wodoodporny do zabezpieczania wkłuć obwodowych z ramką Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, Środek do ochrony skóry w płynie,hypoalergiczny, sterylny
Interne Kennung: część 18 zamówienia
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Kompresy neurochirurgiczne jałowe z nitką rtg
Interne Kennung: część 19 zamówienia
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Proszek hemostatyczny, sterylny w jednorazowym harmonijkowym pojemniku
Interne Kennung: część 20 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Zestawy opatrunkowe do terapii podciśnieniowej wraz z bezpłatnym użyczeniem na czas trwania umowy urządzenia
Interne Kennung: część 21 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Opaska elastyczna Seton laparoskopowy
Interne Kennung: część 22 zamówienia
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Samoprzylepny opatrunek na rany pooperacyjne
Interne Kennung: część 23 zamówienia
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Opatrunki przeciwbakteryjne
Interne Kennung: część 24 zamówienia
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Kompresy włókninowe sterylne Serwety włókninowe, sterylne
Interne Kennung: część 25 zamówienia
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Opaska dziana jałowa Opaska elastyczna jałowa Wata syntetyczna podgipsowa jałowa
Interne Kennung: część 26 zamówienia
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Podkłady ginekologiczne
Interne Kennung: część 27 zamówienia
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Kompresy tracheotomijne z wcięciem
Interne Kennung: część 28 zamówienia
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Wyjałowiony opatrunek gazowy, nasączony parafiną i chlorhexydyną
Interne Kennung: część 29 zamówienia
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Opatrunek foliowy na rany pooperacyjne
Interne Kennung: część 30 zamówienia
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Zbiornik na wydzielinę, zestaw opatrunków, kompatybilnych z urządzeniem do podciśnieniowej terapii ran VivanoTec
Interne Kennung: część 31 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Opatrunki na rany
Interne Kennung: część 32 zamówienia
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Opatrunek hemostatyczny
Interne Kennung: część 33 zamówienia
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Opatrunki wysokochłonne
Interne Kennung: część 34 zamówienia
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne
Interne Kennung: część 35 zamówienia
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Interne Kennung: część 36 zamówienia
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Opatrunki hemostatyczne
Interne Kennung: część 37 zamówienia
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: Opatrunki neonatologiczne
Interne Kennung: część 38 zamówienia
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Interne Kennung: część 39 zamówienia
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Sterylny, poliuretanowy opatrunek do mocowania kaniul obwodowych z wycięciem
Interne Kennung: część 40 zamówienia
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Chłonny uciskowy opatrunek hemostatyczny
Interne Kennung: część 41 zamówienia
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Wosk sterylny
Interne Kennung: część 42 zamówienia
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Interne Kennung: część 43 zamówienia
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: Zestaw opatrunków cewnik ON / OFF Zestaw opatrunków przetoka ON / OFF
Interne Kennung: część 44 zamówienia
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów opatrunkowych
Internal identifier: WSS SP ZOZ DZP 382.44.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: część 1 zamówienia
Main classification (cpv): 33141119 Compresses
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: część 2 zamówienia
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: część 3 zamówienia
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: część 4 zamówienia
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: część 5 zamówienia
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Internal identifier: część 6 zamówienia
Main classification (cpv): 33141113 Bandages
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Internal identifier: część 7 zamówienia
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Internal identifier: część 8 zamówienia
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Internal identifier: część 9 zamówienia
Main classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Internal identifier: część 10 zamówienia
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Internal identifier: część 11 zamówienia
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Internal identifier: część 12 zamówienia
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Internal identifier: część 13 zamówienia
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Internal identifier: część 14 zamówienia
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Internal identifier: część 15 zamówienia
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Internal identifier: część 16 zamówienia
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Internal identifier: część 17 zamówienia
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18
Internal identifier: część 18 zamówienia
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19
Internal identifier: część 19 zamówienia
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20
Internal identifier: część 20 zamówienia
Main classification (cpv): 33141127 Absorbable haemostatics
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21
Internal identifier: część 21 zamówienia
Main classification (cpv): 33141116 Dressing packs
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22
Internal identifier: część 22 zamówienia
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23
Internal identifier: część 23 zamówienia
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24
Internal identifier: część 24 zamówienia
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25
Internal identifier: część 25 zamówienia
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26
Internal identifier: część 26 zamówienia
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27
Description: Podkłady ginekologiczne
Internal identifier: część 27 zamówienia
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28
Internal identifier: część 28 zamówienia
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29
Internal identifier: część 29 zamówienia
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30
Internal identifier: część 30 zamówienia
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 31
Internal identifier: część 31 zamówienia
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet nr 32
Description: Opatrunki na rany
Internal identifier: część 32 zamówienia
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet nr 33
Description: Opatrunek hemostatyczny
Internal identifier: część 33 zamówienia
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet nr 34
Description: Opatrunki wysokochłonne
Internal identifier: część 34 zamówienia
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet nr 35
Description: Opatrunki specjalistyczne
Internal identifier: część 35 zamówienia
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet nr 36
Internal identifier: część 36 zamówienia
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet nr 37
Description: Opatrunki hemostatyczne
Internal identifier: część 37 zamówienia
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet nr 38
Description: Opatrunki neonatologiczne
Internal identifier: część 38 zamówienia
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet nr 39
Internal identifier: część 39 zamówienia
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet nr 40
Internal identifier: część 40 zamówienia
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet nr 41
Internal identifier: część 41 zamówienia
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet nr 42
Description: Wosk sterylny
Internal identifier: część 42 zamówienia
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet nr 43
Internal identifier: część 43 zamówienia
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet nr 44
Internal identifier: część 44 zamówienia