2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury technicznej, polegająca na dostawie, instalacji, konfiguracji, hardeningu certyfikowanej platformy sprzętowej Certified Appliances SAP HANA wraz z migracją środowiska SAP HANA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury technicznej posiadanej przez Zamawiającego, polegająca na dostawie, instalacji, konfiguracji, hardeningu certyfikowanej platformy sprzętowej Certified Appliances SAP HANA (zwanej dalej: „platformą”) wraz z migracją środowiska SAP HANA, oraz udzielenie lub zapewnienie udzielenia licencji oprogramowania
Interne Kennung: Z.261.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server