See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków stosowanych w programach leczenia chorób siatkówki, zapalenia wątroby typu B, zapalenia wątroby typu C oraz chorych na stwardnienie rozsiane (SM). Nr postępowania:44/25/ZP/PN
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo– cenowym- załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach Opisanych w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 4 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000-6 Produkty farmaceutyczne. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 12 pakietów (części). Wykonawca jest uprawniony do złożenia oferty obejmującej co najmniej 1 pakiet (część). Pakiety muszą być wycenione w całości. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie zostaną odrzucone. Cena zaoferowanego leku nie może być wyższa od limitu finansowania danej terapii Przez NFZ. Ważność przedmiotu zamówienia, przydatność do użycia musi wynosić min.12miesięcy licząc od daty dostawy towaru do siedziby Zamawiającego. Zamawiający wyraża zgodę na zamianę postaci leków, tj: fiolki na ampułki lub ampułkostrzykawki i odwrotnie oraz tabletki na tabletki powlekane lub kapsułki lub drażetki i odwrotnie. Zamawiający nie wyraża zgody na zamianę postaci leków z tabletki na tabletki o przedłużonym uwalnianiu i odwrotnie. Zamawiający dopuszcza przeliczenia ilość opakowań handlowych do pełnych opakowań zaokrąglonych w górę. W przypadku gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art.101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisane w SWZ. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Zamawiający dopuszcza lek alternatywny zgodnie z zapisami zawartymi w projekcie umowy par.5a załącznika nr 4 do SWZ. Zamawiający wymaga zamieszczenia numeru katalogowego/kodu EAN w formularzu asortymentowo – cenowym. Zamawiający z uwagi na konstrukcję publikowanego ogłoszenia nie będzie wydzielał pozycji do osobnego pakietu (zmieniał konstrukcji pakietów) – brak technicznej możliwości takiego działania.
Vorherige Bekanntmachung: 91197-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo– cenowym- załącznik nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12