513403-2026 - Ergebnis
Ungarn – Chirurgische Implantate – Különféle traumatológiai implantátumok beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Különféle traumatológiai implantátumok beszerzése
Beschreibung: Különféle traumatológiai implantátumok beszerzése a Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet részére
Vorherige Bekanntmachung: 733977-2024
Interne Kennung: EKR001676682024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szegek, csavarok, lemezek
Beschreibung: Keretössszeg: nettó 10.613.741, - Ft Csomagok megnevezése Tervezett mennyiség (db/12 hó) Femur szeg 5 Trochanter szeg 75 Combnyak csavarozás 100 Tibia szeg 10 (Small) lemezek (Small Frag) Harmadcső lemez: 30 Karmos lemez: 15 Kompressziós lemez 30 Distalis Femur törések stabilizálása 5 A felhívásban, valamint a dokumentációban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, de Ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001676682024/1
Los: LOT-0002
Titel: Traumatológiai implantátumok
Beschreibung: Keretössszeg: nettó 78.640.100, - Ft Ft Csomagok megnevezése Tervezett mennyiség (db/12 hó) Combcsont szár-és periprotetikus törések kezelésére használható preformált lemezek 16 (db/12 hó) Kéz csontos váz sérüléseire 16 (db/12 hó) Darabos alkartörések lemezes osteoszintézise 16 (db/12 hó) Darabos ízületbe hatoló törés a tibia proximális részén 32 (db/12 hó) Darabos olecranon törések lemezes osteoszintézise 16 (db/12 hó) Felkar distális töréseinek stabilizációja 16 (db/12 hó) Gyerekkori szár törések velőűrszínezése hosszú csöves csontokon 52 (db/12 hó) Proximális szögstabil humerus lemez 16 (db/12 hó) Radius distális csuklóízületi végének darabos, ízületbe hatoló törései 130 (db/12 hó) Tibális distális (bokaízületi) részének darabos törése 16 (db/12 hó) Sajkacsonttörés stabilizációja (fej nélküli kompressziós csavar) 16 (db/12 hó) Nyílt vagy zárt szár- és ízületközeli tibiatörés endomedullaris stabilizációja 16 (db/12 hó) Térd régió ízületbe hatoló romos töréseinek stabilizációja 16 (db/12 hó) Variábilis szögállású lemezrendszer lábfej deformitás-és ízületbe hatoló törések kezelésére. 16 (db/12 hó) Humerus szegezés 16 (db/12 hó) A felhívásban, valamint a dokumentációban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, de Ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001676682024/2
Los: LOT-0003
Titel: Stabil és nem stabil pertohanter, subtrohanter
Beschreibung: Keretössszeg: nettó 18.790.200, - Ft Csomag megnevezése Tervezett mennyiség (db/12 hó) Stabil és nem stabil pertohanter, subtrohanter, diafízis, intertrochanter törések kezelése 78 (db/12 hó) A felhívásban, valamint a dokumentációban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, de Ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001676682024/3
Los: LOT-0004
Titel: Retrogard és Humerus szegezés
Beschreibung: Keretössszeg: nettó 1.470.150, - Ft Csomagok megnevezése Tervezett mennyiség (db/12 hó) Retrograd szegezés 5 (db/12 hó) Humerus szeg 26 (db/12 hó) A felhívásban, valamint a dokumentációban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, de Ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001676682024/4
Los: LOT-0005
Titel: Fixateur és Kompressziós csavar
Beschreibung: Keretössszeg: nettó 1.777.732, - Ft Csomagok megnevezése Tervezett mennyiség (db/12 hó) Fixateur 8 (db/12 hó) Kompresziós csavar 32 (db/12 hó) A felhívásban, valamint a dokumentációban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, de Ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001676682024/5
Los: LOT-0010
Titel: Csontpótlók
Beschreibung: Keretössszeg: nettó 6.930.000, - Ft Csomagok megnevezése Tervezett mennyiség (db /12 hó) Csontpótló 50 (db/12 hó) A felhívásban, valamint a dokumentációban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, de Ajánlatkérő azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001676682024/10