2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZK-MC Steekwerende vesten
Beschreibung: De Rijksbeveiliging (RB) is van plan om steekwerende vesten in te kopen. Met deze marktconsultatie wil de RB gebruik maken van de kennis en ervaring van leveranciers. Zo kan de RB de Aanbesteding goed laten aansluiten op wat de RB nodig heeft en wat voor opdrachtnemers haalbaar is. € 120.000,00
Interne Kennung: 201865002.238.008
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113430 Sicherheitswesten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Rijksbeveiliging (RB) is van plan om steekwerende vesten in te kopen. Met deze marktconsultatie wil de RB gebruik maken van de kennis en ervaring van leveranciers. Zo kan de RB de Aanbesteding goed laten aansluiten op wat de RB nodig heeft en wat voor opdrachtnemers haalbaar is.
Interne Kennung: 1