513490-2026 - Ergebnis
Rumänien – Patienten-Fernüberwachungssystem – Consumabile Diabet - Acord Cadru - 36 luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consumabile Diabet - Acord Cadru - 36 luni
Beschreibung: Acord-cadru furnizare- Consumabile medicale cf. fisei de date si caietului de sarcini.Conform art.161dinL.98/2016 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare /inf.suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunere ofertelor in anuntul de participare.
Interne Kennung: 25405892024 -3.4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sistem de monitorizare continua a glicemiei Dexcom One +
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru sunt in caietul de sarcini .Frecventa celui mai mare contr.subsesvent cu val.max. estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conf.datelor /lot SICAP din F.D.& anexa. (cant.&val.min/max
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sistem de monitorizare continua a glicemiei SIMPLERA
Beschreibung: Cantitatile min./ max.acord cadru sunt in caietul de sarcini .Frecventa celui mai mare contr.subsesvent cu val.max. estimata ce urmeaza a fi achizitionate pe durata intregului acord cadru (dupa necesitati) conf.datelor /lot SICAP din F.D.& anexa. (cant.&val.min/max)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sistem de monitorizare continua a glicemiei Guardian Senzor 4 compatibili cu sistemul de monitorizare Guardian Connect sau echivalent
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Kit Transmitator Guardian 4 compatibil cu sistemul de monitorizare Guardian Connect sau echivalent
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Consumabile pentru Omnipod DASH POD
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Kit Transmitator Guardian Link 3 BLE compatibil cu pompa de insulina MiniMed 740G
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Transmitator Guardian Link 4 BLE compatibil cu pompa de insulina MiniMed 780G
Interne Kennung: 7