See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przetwarzania, wraz z odbiorem i transportem, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) wytwarzanych w Zakładzie Oczyszczania Ścieków Płaszów, zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Kosiarzy 3 –umowa ramowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa przetwarzania, wraz z odbiorem i transportem, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) wytwarzanych w Zakładzie Oczyszczania Ścieków Płaszów, zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Kosiarzy 3 – umowa ramowa. Zawarcie umowy ramowej obejmuje: 1) Usługę przetwarzania, wraz z odbiorem i transportem, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) wytwarzanych w Zakładzie Oczyszczania Ścieków Płaszów, zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Kosiarzy 3, w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy ramowej albo do wyczerpania kwoty wskazanej w umowie ramowej, w zależności od tego które zdarzenie nastąpi wcześniej. 2) Rzeczywista ilość odpadów przekazywanych do przetwarzania wraz z odbiorem i transportem będzie wynikała z bieżących potrzeb Zamawiającego. Zamawiający przewiduje szacunkową ilość odpadów przekazywanych do przetwarzania wraz z odbiorem i transportem w wysokości 27 500 Mg wyłącznie na potrzeby kalkulacji i porównania ofert. Łączna wartość zamówień udzielonych na podstawie umowy ramowej nie przekroczy kwoty 9 597 500 zł netto (słownie: dziewięć milionów pięćset dziewięćdziesiąt siedem tysięcy pięćset złotych 00/100 netto), co daje kwotę brutto 10 365 300, 00 zł. 3) Podstawą kwalifikacji Wykonawcy do zawarcia umowy ramowej będzie cena brutto oferty wskazana przez Wykonawcę, z zastrzeżeniem rozdziału XV ust. 5 SWZ. ciąg dalszy w swz.
Vorherige Bekanntmachung: 396437-2026
Interne Kennung: 419/PN-26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513800 Schlammbehandlung, 90513700 Schlammtransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przetwarzania, wraz z odbiorem i transportem, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) wytwarzanych w Zakładzie Oczyszczania Ścieków Płaszów, zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Kosiarzy 3 – umowa ramowa.
Menge: 27 500 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.