See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep tot aanvraag tot deelneming - Het bouwen van een kaaimuur langs Kanaaldok B2 (K770-772)
Beschreibung: zie II.2.4
Interne Kennung: POAB-PPP0B3-12587/3053/B11073-F05__5
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Het Havenbedrijf Antwerpen-Brugge wenst een nieuwe kaaimuur te bouwen langsheen Kanaaldok B2 (K770-772) voor het aanmeren van zeeschepen voor export van vloeibare CO2.
Interne Kennung: 1
513526-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: zie II.2.4
Interne identificatiecode: POAB-PPP0B3-12587/3053/B11073-F05__5
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1