See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van geneesmiddelen - Antidepressiva en Neuroleptica
Beschreibung: Leveren van geneesmiddelen - Antidepressiva en Neuroleptica
Interne Kennung: 2026/APO/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Aripiprazole 10mg, 15mg en 30 mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 1: Aripiprazole 10mg, 15mg en 30 mg, orale vorm
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Amisulpride 50mg, 100mg, 200mg en 400mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 2: Amisulpride 50mg, 100mg, 200mg en 400mg, orale vorm
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Clozapine 25mg en 100mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 3: Clozapine 25mg en 100mg, orale vorm
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Olanzapine 5mg, 7,5mg en 10mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 4: Olanzapine 5mg, 7,5mg en 10mg, orale vorm
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Olanzapine 5mg,10mg, smelttabletten
Beschreibung: Perceel 5: Olanzapine 5mg,10mg, smelttabletten
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Olanzapine 15mg , smelttabletten
Beschreibung: Perceel 6: Olanzapine 15mg , smelttabletten
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Quetiapine 25mg, 100mg, 200mg en 300mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 7: Quetiapine 25mg, 100mg, 200mg en 300mg, orale vorm
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8: Quetiapine retardtabletten 50mg, 150mg, 200mg, 300mg en 400mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Beschreibung: Perceel 8: Quetiapine retardtabletten 50mg, 150mg, 200mg, 300mg en 400mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9 : Risperidone 1mg, 2mg en 3mg, orale vorm en Risperidone 1 MG/1 mL (Fl, 100mL) vloeibare vorm
Beschreibung: Perceel 9 : Risperidone 1mg, 2mg en 3mg, orale vorm en Risperidone 1 MG/1 mL (Fl, 100mL) vloeibare vorm
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10: Risperidone 4mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 10: Risperidone 4mg, orale vorm
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11: Risperidone 6mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 11: Risperidone 6mg, orale vorm
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Perceel 12: Paliperidone 3mg, 6mg en 9mg orale vorm, verlengde afgifte
Beschreibung: Perceel 12: Paliperidone 3mg, 6mg en 9mg orale vorm, verlengde afgifte
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Perceel 13: Escitalopram 10mg en 20 mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 13: Escitalopram 10mg en 20 mg, orale vorm
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Perceel 14: Escitalopram 10mg en 20 mg, smelttabletten
Beschreibung: Perceel 14: Escitalopram 10mg en 20 mg, smelttabletten
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Perceel 15: Escitalopram 5mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 15: Escitalopram 5mg, orale vorm
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Perceel 16: Sertraline 50mg en 100mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 16: Sertraline 50mg en 100mg, orale vorm
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Perceel 17: Venlafaxine 37,5mg, 75mg en 150mg, orale vorm, verlengde afgifte
Beschreibung: Perceel 17: Venlafaxine 37,5mg, 75mg en 150mg, orale vorm, verlengde afgifte
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Perceel 18: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 18: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, orale vorm
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Perceel 19: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, smelttabletten
Beschreibung: Perceel 19: Mirtazapine 15mg, 30 mg en 45mg, smelttabletten
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Perceel 20: Duloxetine 30mg en 60 mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 20: Duloxetine 30mg en 60 mg, orale vorm
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Perceel 21: Paroxetine 20mg en 30mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 21: Paroxetine 20mg en 30mg, orale vorm
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Perceel 22 : Fluoxetine 20mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 22 : Fluoxetine 20mg, orale vorm
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Perceel 23 : Bupropion 150mg en 300mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Beschreibung: Perceel 23 : Bupropion 150mg en 300mg, orale vorm, gereguleerde afgifte
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Perceel 24: Citalopram 20 mg , orale vorm
Beschreibung: Perceel 24: Citalopram 20 mg , orale vorm
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Perceel 25: Fluvoxamine 100mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 25: Fluvoxamine 100mg, orale vorm
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Perceel 26: Trazodone 100mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 26: Trazodone 100mg, orale vorm
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Perceel 27: Sulpiride 50 en 200mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 27: Sulpiride 50 en 200mg, orale vorm
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Perceel 28: Lithium, 400mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 28: Lithium, 400mg, orale vorm
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Perceel 29: Vortioxetine 5mg, 10mg en 20 mg, orale vorm
Beschreibung: Perceel 29: Vortioxetine 5mg, 10mg en 20 mg, orale vorm
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Perceel 30: Aripiprazole 400mg en 960 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Beschreibung: Perceel 30: Aripiprazole 400mg en 960 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Perceel 31: Olanzapine 10 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Beschreibung: Perceel 31: Olanzapine 10 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Perceel 32 Risperidone 25mg, 37,5mg en 50mg , intramusculair, gereguleerde afgifte
Beschreibung: Perceel 32 Risperidone 25mg, 37,5mg en 50mg , intramusculair, gereguleerde afgifte
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Perceel 33: Paliperidone 75mg, 100mg en 150 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Beschreibung: Perceel 33: Paliperidone 75mg, 100mg en 150 mg, intramusculair, gereguleerde afgifte
Interne Kennung: 33