2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide brandverzekering Gemeente Kaag en Braassem
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekering van Gemeente Kaag en Braassem vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 2 keer 12 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Gemeente Kaag en Braassem bij de aanbesteding en de contractfase. Totaal verzekerde som ongeveer: EUR 120.000.000
Interne Kennung: 2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform Bestek