See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych. Zamówienie podzielone jest na 39 pakietów (części). Umowa zostanie zawarta po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 12 miesięcy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część (pakiet) stanowi: Pakiet 1 Leki różne cz. I Pakiet 2 Leki różne cz. II Pakiet 3 Leki różne cz. III Pakiet 4 Leki różne cz. IV Pakiet 5 Leki rożne cz. V Pakiet 6 Leki różne cz. VI Pakiet 7 Leki różne cz. VII Pakiet 8 Leki różne cz. VIII Pakiet 9 Leki różne cz. IX Pakiet 10 Leki różne cz. X Pakiet 11 Leki różne cz. XI Pakiet 12 Leki różne cz. XII Pakiet 13 Alteplase Pakiet 14 Leki okulistyczne Pakiet 15 Krople do oczu Pakiet 16 Wankomycyna Pakiet 17 Remimazolam Pakiet 18 Mitomycyna Pakiet 19 Triamcinolon Pakiet 20 Sewofluran Pakiet 21 Worykonazol Pakiet 22 Cyklopentolat Pakiet 23 Fenylefryna Pakiet 24 Karbachol Pakiet 25 Tymolol + Brimonidyna Pakiet 26 Tymolol Pakiet 27 Glycopyrronii bromidum + Neostigmini methylsulfas Pakiet 28 Albumina ludzka Pakiet 29 Szczepionki i immunoglobuliny Pakiet 30 Produkty lecznicze Pakiet 31 Proksymetakaina Pakiet 32 Gentamycyna Pakiet 33 Fluoresceina Pakiet 34 Pilokarpina Pakiet 35 Tobramycyna Pakiet 36 Krople do oczu - powidon jodowany Pakiet 37 Gentamycyna 80 mg Pakiet 38 Gentamycyna 40 mg Pakiet 39 Zieleń indocyjaninowa Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) i załącznik nr 2 do SWZ ("Projektowane postanowienia umowy") .
Vorherige Bekanntmachung: 213307-2026
Interne Kennung: AZP/P/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie: przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 i dalsze ustawy Pzp, z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający, na podstawie art. 112 ustawy Pzp określa następujące warunki udziału w postępowaniu: a. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. b. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca: • wykaże, że posiada wymagane uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej zapewniające należyte wykonanie zamówienia, tj. aktualne zezwolenie na obrót hurtowy produktami leczniczymi lub na wytwarzanie lub import produktu leczniczego będącego przedmiotem zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne – nie dotyczy asortymentu zarejestrowanego jako nierefundowane wyroby medyczne. c. sytuacji ekonomicznej lub finansowej : Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. d. zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Ustawy Pzp przewiduje prawo opcji zwiększające zakres zamówienia maksymalnie o 20% kwoty brutto w zakresie danego pakietu i danej pozycji w pakiecie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Leki różne cz. I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) i załącznik nr 2 do SWZ ("Projektowane postanowienia umowy") .
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Leki różne cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Leki różne cz. III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”) i załącznik nr 2 do SWZ ("Projektowane postanowienia umowy").
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leki różne cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Leki różne cz. V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Leki różne cz. VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Leki różne cz. VII
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Leki różne cz. VIII
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Leki różne cz. IX
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Leki różne cz. X
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Leki różne cz. XI
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Leki różne cz. XII
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Alteplase
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Leki okulistyczne
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Krople do oczu
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Wankomycyna
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Remimazolam
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Mitomycyna
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Triamcinolon
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Sewofluran
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Worykonazol
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Cyklopentolat
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Fenylefryna
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Karbachol
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Tymolol + Brimonidyna
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Tymolol
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Glycopyrronii bromidum + Neostigmini methylsulfas
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Albumina ludzka
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Szczepionki i immunoglobuliny
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Produkty lecznicze
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Proksymetakaina
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Gentamycyna
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Fluoresceina
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Pilokarpina
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Tobramycyna
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Krople do oczu - powidon jodowany
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Gentamycyna 80 mg
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Gentamycyna 40 mg
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Zieleń indocyjaninowa