513578-2026 - Wettbewerb
Belgien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot een Cyber-Security Tool voor bewustmaking, opleiding, phishing-simulaties en nalevingsbeheer (RGPD en informatiebeveiliging)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOverheidsopdracht voor diensten met betrekking tot een Cyber-Security Tool voor bewustmaking, opleiding, phishing-simulaties en nalevingsbeheer (RGPD en informatiebeveiliging)
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking tot de levering, implementatie en onderhoud van een CyberSecurity Tool, zijnde een geïntegreerde oplossing voor cyberbeveiligingsbewustmaking, opleiding, phishing-simulaties en nalevingsbeheer inzake gegevensbescherming en informatiebeveiliging.
Interne KennungRIZIV-INAMI-AOD-SGS-ICT-2024-02- Cyber-Security Tool
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRIZIV-INAMI-AOD-SGS-ICT-2024-02- Cyber-Security Tool - 1
Interne Kennung1