2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviseur Ecologie beheer - cluster SO
Beschreibung: Jij adviseert over ecologie, flora en fauna bij het bestendig beheren van de buitenruimte. Jouw expertise ligt in de actuele wet- en regelgeving op het gebied van natuur en het werken volgens gedragscodes en (specifieke) zorgplicht.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000