2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napedzie 4x4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sredniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4.
Interne Kennung: Mt.2370.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2.Zakup średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4
Interne Kennung: MT.2370.3.2025.1