513593-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Wapno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Wapno
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Wapno.
Interne KennungGK.271.46.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wapnie. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności dostawę fabrycznie nowego pojazdu, dostarczenie niezbędnego opisu technicznego oraz instrukcji obsługi w języku polskim, kompletu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu, a także przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi pojazdu i wyposażenia. Pojazd musi spełniać minimalne wymagania polskiego Prawa o ruchu drogowym, norm PN-EN 1846-1 i PN-EN 1846-2 (lub równoważnych) oraz posiadać ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych parametrów techniczno-użytkowych, został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ.
Menge1 Stück
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GK.271.46.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34114110 Rescue vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece