513594-2026 - Ergebnis
Polen – Betrieb von Busbahnhöfen – KU.241/wr31_2026/KK - Obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej i mebli miejskich – zadanie 2 – rejon wschodni.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKU.241/wr31_2026/KK - Obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej i mebli miejskich – zadanie 2 – rejon wschodni.
BeschreibungZamawiający powierza, a Wykonawca przyjmuje do realizacji zamówienie w trybie z wolnej ręki do umowy nr TXZ/EEIP/255/2023 z dnia 01.12.2023 r. na obsługę obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej i mebli miejskich z podziałem na zadania: Zadanie 2 – rejon wschodni, Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy na podstawie niniejszej umowy, a w sprawach w niej nieuregulowanych na podstawie umowy nr TXZ/EEIP/255/2023 z dnia 01.12.2023 r. zwanej dalej umową podstawową oraz Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącego integralną część umowy podstawowej.
Vorherige Bekanntmachung323062-2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712100 Betrieb von Busbahnhöfen
5. Los
LosLOT-0001