See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny - DNS
Beschreibung: Predmetom čiastkových zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (ďalej len „DNS“) bude nákup a dodávka potravín, nápojov a príbuzných produktov, ktoré sú bežne dostupné na trhu, v súlade s príslušnými legislatívnymi a hygienickými predpismi platnými na území Slovenskej republiky, najmä so zákonom č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov ako aj Potravinovým kódexom Slovenskej republiky. Predmet zákazky zahŕňa dodanie tovarov a súvisiace služby, vrátane služieb súvisiacich s dopravou na miesto dodania prepravnými prostriedkami dodávateľa a vyložením tovaru do skladu na miesto určenia. Podrobné vymedzenie a špecifikácia konkrétnych požadovaných položiek predmetu čiastkovej zákazky, zadávanej v rámci zriadeného DNS, budú uvedené v jednotlivých výzvach na predkladanie ponúk.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 03300000 Landwirtschafts-, Jagd- und Fischereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001