513637-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie chorych z ciężką postacią astmy (B44)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie chorych z ciężką postacią astmy (B44)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie chorych z ciężką postacią astmy (B44)w ilości i o parametrach określonych w Załącznikach nr 1.1 – 1.5 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Omalizumab
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 1.1
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Mepolizumab
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 1.2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 - Benralizumab
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 1.3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 - Dupilumabum
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 1.4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 - Tezepelumab
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 1.5