See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava střešních konstrukcí objektů ČOV Dobšice
Beschreibung: Předmět plnění veřejné zakázky je k zajištění opravy 4 střešních konstrukcí v areálu čistírny odpadních vod Znojmo - Dobšice dle zadávací dokumentace a příloh, zejména projektové dokumentace a obchodních podmínek. Předmětná projektová dokumentace stavby, obchodní a další podmínky jsou obsaženy rovněž v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 111
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur
5. Los
Los: LOT-0001
513641-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier111
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45261910 Roof repair
5. Lot
LotLOT-0001