See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nawozów mineralnych dla Zakładu Doświadczalnego Nieżychowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych w następujących ilościach: NPK 120 t, Sól potasowa 24 t, Mocznik 48 t, Saletra amonowa 24 t, Siarczan magnezu 48t, Siarka elementarna 24 t, Wapno nawozowe 400 t, Czteroboran sodu 2 t
Vorherige Bekanntmachung: 369230-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NPK
Beschreibung: NPK granulowany o zawartości min. N-5%, P2O5-10% i stosunku P2O5 : K2O jak 1:1,5 lub szerszym, ilość 120 ton w opakowaniach typu big-bag
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
Menge: 120 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Sól potasowa
Beschreibung: Sól potasowa granulowana, ilość 24 t w opakowaniach typu big-bag
Menge: 24 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Mocznik
Beschreibung: Mocznik, ilość 48 t w opakowaniach typu big-bag
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24410000 Stickstoffdünger
Menge: 48 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Saletra amonowa
Beschreibung: Saletra amonowa o wielkości granulacji powyżej 2 mm dla 95% produktu i zawartości azotu powyżej 33%, ilość 24 t w opakowaniach typu big-bag
Los: LOT-0005
Titel: Siarczan magnezu
Beschreibung: Siarczan magnezu do nawożenia posypowego o zawartości MgO 25%, ilość 48 t w opakowaniach typu big-bag
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Siarka elementarna
Beschreibung: Siarka elementarna, ilość 24 t w opakowaniach typu big-bag
Los: LOT-0007
Titel: Wapno nawozowe
Beschreibung: Wapno nawozowe, ilość 400 t transport całosamochodowy
Menge: 400 Tonnen
Los: LOT-0008
Titel: Czteroboran sodu
Beschreibung: Czteroboran sodu, ilość 2 t
Menge: 2 Tonnen