2. Verfahren
Verfahren
Titel: WCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden N449
Beschreibung: WCB3008 & WCB3011 - Wachtebeke, aanleg fietspaden langs de N449. − Het opbreken van bestaande verhardingen; − Het opbreken van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Uitvoeren van een algemeen droog grondverzet; − Het opbreken van bestaande rioleringsbuizen en inspectieputten; − Het uitvoeren van grondverbeteringen; − Het plaatsen van geotextiel; − Het aanleggen van rioleringen in betonbuizen van verschillende diameter; − Het aanleggen van constructies zoals kopmuren en overstorten − Het maken van inspectieputten met putrand en putranddeksels; − Het maken van pompstations en persleidingen − Het maken van aansluitingen van straatkolken en aflopen op de riolering; − Het maken van onderfunderingen en steenslagfunderingen; − Het plaatsen van lijnvormige en plaatselijke elementen; − Het maken van nieuwe parkeerstroken, opritten en voetpaden in (waterdoorlatende) betonstraatstenen en grasbetontegels − Het maken van fietspaden en wegen uit asfalt. − Het maken van fietspad in basalniet − Het plaatsen van nieuwe signalisatie − Het herprofileren, dempen en aanleggen van grachten − Het rooien en planten van bomen − Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode
Interne Kennung: WCB3008_WCB3011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WCB3008_WCB3011 - 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen