2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectbeheersing systeem (PBS) en ERP‑integraties
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft een overheidsopdracht voor diensten. De opdracht heeft betrekking op het leveren van een SaaS(Software as a Service)-systeem, inclusief de implementatie, configuratie, beheer, integratie en het onderhoud daarvan, ten behoeve van projectbeheersing en tijdregistratie binnen PNH. De overeenkomst betreft een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot drie (3) verlengingen van telkens vierentwintig (24) maanden. De maximale looptijd bedraagt daarmee tien (10) jaar.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht heeft betrekking op het leveren van een SaaS(Software as a Service)-systeem, inclusief de implementatie, configuratie, beheer, integratie en het onderhoud daarvan, ten behoeve van projectbeheersing en tijdregistratie binnen PNH.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de scope van de opdracht valt het realiseren van een oplossing die: • Projectbeheersing ondersteunt voor uiteenlopende projecten, inclusief periodieke projectverantwoording, mede op basis van de GROTIK beheers-aspecten (Geld-Risico-Organisatie-Tijd-Informatie-Kwaliteit) • Tijdregistratie en goedkeuring van geregistreerde uren op projecten en specifieke lijnactiviteiten faciliteert • Voldoet aan relevante wet- en regelgeving, beleidskaders en controle- en auditvereisten; • Bijdraagt aan procesverbeteringen en het benutten van quick wins • Voorziet in de ontsluiting van het gehele objectenmodel via het integratieplatform van PNH, waarlangs die met betrekking tot de integraties met aanpalende systemen zoals het nieuwe financiële- en inkoopsysteem en het nieuwe HR-systeem en mogelijk applicaties voor planning en risicomanagement • Passende rapportagemogelijkheden biedt voor verschillende organisatieonderdelen Daarnaast kan de opdracht mogelijk worden uitgebreid met functionaliteiten op het gebied van portfoliomanagement, programmamanagement, capaciteitsbeheersing, risicomanagement en projectplanning. 1.500.000 euro
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan mogelijk worden uitgebreid met functionaliteiten op het gebied van portfoliomanagement, programmamanagement, capaciteitsbeheersing, risicomanagement en projectplanning.