2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatury diagnostycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej – cz. III
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatury diagnostycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej -cz. III Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 1 - Odczynniki do badań metodą Multipleks- PCR wraz z dzierżawą analizatorów Pakiet nr 2– Odczynniki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu Pakiet nr 3 - Odczynniki do testów alergicznych i autoimmunologicznych wraz z dzierżawa analizatora Pakiet nr 4- Płytki gotowe Testy lateksowe, odczynniki Pakiet nr 5- Testy lateksowe, immunochromatograficzne, Pakiet nr 6 - Test immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał klasy IgM przeciwko Mycoplasma pneumonia Pakiet nr 7 - Test do wykrywania Helicobacter pyroli Pakiet nr 8 - Podłoża do cytologii płynnej
Interne Kennung: DZ-271-1-55/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu zaistnienia stanu pilnej konieczności zapewnienia ciągłości dostaw Towaru, bez którego nie da się zapewnić pacjentom Szpitala należytego wykonywania świadczeń z użyciem Towaru i których skutki mogłyby mieć negatywne konsekwencje związane z zagrożeniem zdrowia i życia. Dostawy Towaru nie mogą zostać przerwane, ponieważ realizacja przedmiotu Zamówienia ma szczególne znaczenie dla dobra ogółu społeczeństwa, obejmując zarówno względy etyczne jak i społeczne i organizacyjne Zamawiającego. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, uniemożliwiłoby zachowanie ciągłości dostaw Towaru, przez co mógłby ucierpieć szeroko pojęty interes społeczny oraz interes Zamawiającego. Mając na uwadze powyższe Zamawiający skrócił termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Odczynniki do badań metodą Multipleks- PCR wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Odczynniki do badań metodą Multipleks- PCR wraz z dzierżawą analizatorów Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMÓWIENIE Z PRAWEM OPCJI zgodnie z art. 441 Ustawy Pzp – Możliwość skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego opisana została w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Odczynniki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu
Beschreibung: Pakiet nr 2 – Odczynniki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Odczynniki do testów alergicznych i autoimmunologicznych wraz z dzierżawa analizatora
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Odczynniki do testów alergicznych i autoimmunologicznych wraz z dzierżawa analizatora Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Płytki gotowe, testy lateksowe, odczynniki
Beschreibung: Pakiet nr4 - Płytki gotowe, testy lateksowe, odczynniki Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Testy lateksowe, immunochromatograficzne,odczynniki
Beschreibung: Pakiet nr 5 Testy lateksowe, immunochromatograficzne,odczynniki Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Test immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał klasy IgM przeciwko Mycoplasma pneumoniae
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Test immunoenzymatyczny do wykrywania przeciwciał klasy IgM przeciwko Mycoplasma pneumoniae Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Test do wykrywania Helicobacter pyroli
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Test do wykrywania Helicobacter pyroli Lp. Przedmiot zamówienia 1. 2. 1. Test do wykrywania Helicobacter pyroli Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Podłoża do cytologii płynnej
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Podłoża do cytologii płynnej Lp. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość j.m. 1. 2. 3. 4. 1. Podłoże do cytologii płynnej szt. 3 000 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - Szczegółowa Oferta Cenowa- załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2