2. Verfahren
Verfahren
Titel: Invitation til dialogmøde om indsamlingsopgave hos Silkeborg Genbrug og Affald A/S
Beschreibung: Invitation af relevante og potentielle tilbudsgivere til et kommende udbud på indsamling af affald og genanvendelige fraktioner i beholdere i Silkeborg Kommune
Interne Kennung: 537523
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll