513700-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Müllfahrzeuge – Kompaktor és rakodó beszerzése - 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompaktor és rakodó beszerzése - 2026
Beschreibung: Adásvételi szerződések „Kompaktor és rakodó beszerzése – 2026.” tárgyban 1.RÉSZ: 1 db tolólapos hulladéktömörítő kompaktor munkagép beszerzése 2.RÉSZ: 1 db emelhető fülkés ipari gémes gumikerekes rakodógép beszerzése Részletes műszaki adatokat rögzítő leírás a csatolt dokumentumokban. A szerződés teljesítésével kapcsolatos feltételek: Az ajánlat tárgyát képező munkagépek vonatkozó, az üzemeltetés helyén és az üzembe helyezésekor hatályos jogszabályi előírásokat, az érvényes műszaki szabványokat, a vonatkozó európai közösségi irányelveket, rendeleteket, és egyéb előírásokat az ajánlattevőnek figyelembe kell vennie az ajánlattétel, valamint a szerződés teljesítése során, különös tekintettel az alábbiakra: - a közúti járművek műszaki megvizsgálásáról szóló 5/1990 (IV.12.) KöHÉM rendelet, - a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV.12.) KöHÉM rendeletben rögzített/hivatkozott -jóváhagyási kötelezettség alá tartozó járműalkatrész, tartozékok és tulajdonság rendelkezzen ENSZ-EGB előírás szerinti jóváhagyással. További joganyag: - a közúti járművek környezetvédelmi felülvizsgálatának szabályairól szóló 77/2009 (XII.15.) KHEM-IRM-KvVM együttes rendelet, — 1988. évi I. törvény a közúti közlekedésről, — 2013. évi V. törvény a Polgári Törvénykönyvről, Figyelem! Az ajánlatkérő elvárásait a mellékletben meghatározott műszaki leírások tartalmazzák. A mellékletben megadott részletes értékeknek megfelelő, illetve azzal egyenértékű paraméterekkel rendelkező munkagépet tartalmazó ajánlatot fogadjuk el érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást az eljárás tárgyának használatában, ill. használhatóságában.
Interne Kennung: EKR000718602026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatkérő a legjobb ár-érték arány szempontja alapján legkedvezőbb ajánlatot hirdeti nyertesnek. (Kbt. 76. § (2) c) pontja)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 db tolólapos hulladéktömörítő kompaktor
Beschreibung: 1.RÉSZ: 1 db tolólapos hulladéktömörítő kompaktor munkagép beszerzése Funkció: kommunális, ipari jellegű hulladék, valamint maradék hulladékok, illetve takaróföld terítése tömörítésére, átmozgatására a hulladéklerakó területén Szükséges Kivitel: Üzemi súly min. 37.000 kg min. 37.000 kg Tolólapos kivitel Szükséges Hidrosztatikus, vagy hidrodinamikus meghajtás Szükséges Hajtáslánc: Dízel motor teljesítmény: min. 335 kW, min. 335 kW Legnagyobb haladási sebesség min. 10 km/h Szükséges Környezetvédelmi minősítés EU Stage V Szükséges Rendelkezzen négy független kerék meghajtással, elől-hátul differenciálzárral Szükséges Tömörítő kerekek és vázszerkezet jellemzői: Rendelkezzen 4 db nagy kopásállóságú anyagból készült acél tömörítő kerékkel Szükséges Kopásálló tömörítő körmök min. 5000 üzemóra élettartammal min. 5000 üzemóra Rendelkezzen után állítható lehúzó fésűvel, mind az első, mind a hátsó kerekeken. Szükséges Rendelkezzen drótvágókkal a kerekenként Szükséges Tömörítési szélesség egy áthaladással: min. 2400 mm min. 2400 mm Hasmagasság a derékcsukló pontnál legyen min. 600 mm min. 600 mm Rendelkezzen teljes haspáncélzattal Szükséges Az első és a hátsó tag képes legyen oszcillálni a talajkövetés érdekében Szükséges Kormányzás: Hidraulikus törzs csuklós Szükséges Joystick kormányzás Szükséges Kanyarodási szög min. 35 fok min. 35 fok Fékrendszer: Üzemi fék: hidrosztatikus Szükséges Rögzítő fék Szükséges Vezetőfülke: A fülke por- és zajszigetelt legyen Szükséges ROPS / FOPS védelem Szükséges Ablakok fényvédelemmel rendelkezzenek Szükséges Fűtött külső tükrök Szükséges A vezetőülés légrugós komfortülés fejtámlával Szükséges Automata klímaberendezéssel és fűtéssel legyen ellátva, Szükséges Rendelkezzen ülésfűtéssel Szükséges Vezetőfülke levegőellátása szűréssel történjen (aktív szénszűrő) Szükséges Ablaktörlő és mosó berendezés első ablakokon, intervallum kapcsolóval Szükséges Fényszórók száma min 10 db elöl, oldalt, hátul, ami biztosítja az éjszakai munkavégzéshez szükséges feltételeket Szükséges Hátramenetre hangjelzés figyelmeztessen, Szükséges Rádiós audio berendezés, bluetooth kihangosítással Szükséges Legyen elhelyezve poroltó berendezés a kabinban, vagy elérhető közelségében Szükséges Sárga villogó a kabin tetején Szükséges Tolólap: Rendelkezzen irányváltáshoz kapcsolható, előre beállítható tolólap mozgatás funkcióval Szükséges A tolólap rendelkezzen hulladékfogó ráccsal Szükséges Rendelkezzen nagy kopásállóságú cserélhető vágóéllel Szükséges Felszereltség: Automata központi zsírzó berendezéssel Szükséges Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000718602026/1
Los: LOT-0002
Titel: 1 db emelhető fülkés ipari gémes gumikerekes rakod
Beschreibung: 2.RÉSZ: 1 db emelhető fülkés ipari gémes gumikerekes rakodógép beszerzése Funkció: vegyes hulladék feladása depóról Szükséges Kivitel: Tömör gumikerekes, ikergumis kivitel Szükséges Forgó felsőváz Szükséges Emelhető fülke Szükséges Kombi-letalpalás; tolólap és 2 db letalpaló Szükséges Ipari rakodó gémszerkezet kanálbillentő mechanikával Szükséges Méretek: Kinyúlás forgózsámoly középpontjától kanálszár csap középpontjáig mérve min. 9.000 mm min. 9.000 mm Üzemi súly min. 19.000 kg max. 23.000 kg min. 19.000 kg max. 23.000 kg Hajtáslánc: Dízel motor teljesítménye max. 105 kW max. 105 kw Emissziós norma min. EU Stage V Szükséges Hidrosztatikus meghajtás Szükséges Haladási sebesség min. 12 km/h min. 12 km/h Hidraulika rendszer teljesítménye min. 300 l/perc min. 300 l/perc A motor és a hidraulika hűtő radiátorok elkülönítetten legyenek elhelyezve Szükséges Joystick kormányzás Szükséges Forgatómű: Min. dupla soros csapágyazású forgatómű Szükséges Szabályozható forgás sebesség Szükséges Kabin: Hidraulikusan fokozatmentesen állítható magasságú kezelő kabin Szükséges ROPS / FOPS védelmi minősítésű kezelőkabin Szükséges Légrugós kezelő ülés, ülésfűtéssel Szükséges Automata klímaberendezés Szükséges Napellenző roló Szükséges Színezett szélvédő üveg Szükséges Páramentesítő funkció, vagy ablakfűtés Szükséges Ablaktörlő és mosó első szélvédőn Szükséges Hátra és oldal nézeti kamera, színes LCD monitor Szükséges USB-s rádió, bluetooth kihangosítóval Szükséges Gém tagok mozgatását min. 2 munkahenger végzi Szükséges Zuhanásgátló szelepek az összes gém tagot mozgató munkahengeren Szükséges Fémből készült hidraulika csövezés a gémszerkezeten Szükséges Túlterhelés elleni védelem Szükséges Felszereltség: Automata központi zsírzó rendszer felsőkocsi és gémszerkezet zsírzópontjaira Szükséges Hátrameneti hangjelzés Szükséges Vizuális figyelmeztető jelzés Szükséges LED munkalámpák min. 2 db elől, 2 db hátul Szükséges Tartozék Min. 1,0 m2-es válogató (2 megfogópofás) markoló rotátorral Szükséges Részletes leírás a csatolt dokumentumokban.
Interne Kennung: EKR000718602026/2
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen