2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawpojazdu specjalistycznego typu śmieciarka z zabudową dwukomorową, z finansowaniem w formie leasingu operacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka, z zabudową dwukomorową (zwanego dalej „pojazdem”), z finansowaniem w formie leasingu operacyjnego. 2. Pojazd musi być kompletny po zabudowie, spełniający normy CE, z homologacją na pojazd kompletny. 3. Wykonawca na własny koszt dostarczy przedmiot zamówienia, do siedziby Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 316573-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka z zabudową dwukomorową, z finansowaniem w formie leasingu operacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka, z zabudową dwukomorową (zwanego dalej „pojazdem”), z finansowaniem w formie leasingu operacyjnego. 2. Pojazd musi być kompletny po zabudowie, spełniający normy CE, z homologacją na pojazd kompletny. 3. Wykonawca na własny koszt dostarczy przedmiot zamówienia, do siedziby Zamawiającego. 4. Warunki finansowania przedmiotu dostawy: 1) umowa leasingu operacyjnego 2) opłata początkowa (czynsz inicjalny/ czynsz „0”) w wysokości 5%, 3) maksymalnie 60 rat (59 rat +opłata końcowa) leasingowych, a czas obowiązywania umowy nie dłuższy niż 60 miesięcy, 4) opłata końcowa w wysokości 15 % wartości początkowej przedmiotu leasingu, 5) w raty leasingowe powinny być wliczone wszystkie koszty, które poniesie Zamawiający jako korzystający, w szczególności: koszt nabycia przedmiotu zamówienia (leasingu), wszelkie podatki oraz inne opłaty jakie powinien uiścić Zamawiający w związku z zawarciem i wykonywaniem umowy leasingu (z wyjątkiem podatku od środków transportu oraz opłaty za rejestrację pojazdu), 6) waluta umowy: PLN 7) stałe miesięczne raty leasingowe, 8) możliwość skorzystania z opcji wykupu – przeniesienia własności przedmiotu leasingu na Zamawiającego jako korzystającego po zakończeniu umowy leasingu i uregulowaniu wszystkich należności z niej wynikających, 9) raty leasingowe - płatne w terminie do 21 dni od dnia prawidłowo wystawionej i doręczonej zamawiającemu faktury VAT, albo zgodnie z harmonogramem płatności, na podstawie którego będą wystawiane faktury VAT, na czas nie krótszy niż 21 dni przed dniem zapłaty wskazanym w harmonogramie płatności. 10) kwota wykupu przedmiotu umowy - zostanie uiszczona przez Zamawiającego po zapłacie ostatniej raty leasingowej, lub ewentualnie wraz z ostatnią ratą, 11) Zamawiający będzie ponosił koszty podatków od środków transportu, 12) Zamawiający informuje, że zaakceptuje tabele opłat i prowizji Finansującego przedmiot leasingu, w zakresie opłat windykacyjnych oraz powstałych na wniosek Zamawiającego, mogą one być włączone do Umowy leasingu
Interne Kennung: cz. 1
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing