2. Verfahren
Verfahren
Titel: M2M simkaarten voor rioolwater pompinstallaties
Beschreibung: Gemeente Hoekse Waard maakt op dit moment gebruik van een SCADA-systeem voor het beheren van de in de gemeente aanwezige rioolwater pompinstallaties. De Gemeente gebruikt hiervoor het SCADA-systeem van Xylem versie Aquaview X. Op dit systeem zijn 615 objecten aangesloten (peildatum 05-2026). De verwachting is dat dit er 1.600 gaan worden. (SCADA staat voor gemaalbeheer systeem (Supervisory Control And Data Acquisition). De exacte dienstverlening staat omschreven in de bijgevoegde documenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Hoekse Waard maakt op dit moment gebruik van een SCADA-systeem voor het beheren van de in de gemeente aanwezige rioolwater pompinstallaties. De Gemeente gebruikt hiervoor het SCADA-systeem van Xylem versie Aquaview X. Op dit systeem zijn 615 objecten aangesloten (peildatum 05-2026). De verwachting is dat dit er 1.600 gaan worden. (SCADA staat voor gemaalbeheer systeem (Supervisory Control And Data Acquisition).
Interne Kennung: 1