2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa węzła przesiadkowego w Głuchowie przy ul. Cmentarnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego (PZT, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny) i w oparciu o niego zrealizowanie robót budowlanych polegających na budowie węzła przesiadkowego w Głuchowie.
Vorherige Bekanntmachung: 116510-2026
Interne Kennung: FZ.271.1.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45232454 Bau von Regenwasserbecken, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45213311 Bau von Busbahnhöfen, 45233140 Straßenarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45223320 Bau von Park- and Ride-Anlagen, 45233251 Erneuerung von Straßendecken, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 32323500 Video-Überwachungssystem, 34971000 Geschwindigkeitskontrollkameras, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego (PZT, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny) i w oparciu o niego zrealizowanie robót budowlanych polegających na budowie węzła przesiadkowego w Głuchowie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji