See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy292-10-07.
Beschreibung: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy292-10-07, rodzaj i ilość szczegółowo określono w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 672955-2024
Vorherige Bekanntmachung: 191612-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702501677
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PATENTUS S.A. w zakresie zadań nr 1-3, 6, 10-17, 19-22 oraz 26 w pozycji 4, 5, 8-10, 13-17, 19, 20, 22, 23, 26-29, 35-44, 46-48, 51-53, 57-59, 61-64, 69-74, 77, 79, 80, 82, 83, 89, 91-94, 96 i 99 na dostawy części zamiennych do przenośników zgrzebłowych PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702501678
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PMT POLSKA Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 12 w pozycji 32, 40, 42, 43, 45, 46 i 50 na dostawy części zamiennych do przenośników zgrzebłowych PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702501679
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą WIMAR Wieczorek Sp. J. w zakresie zadania nr 12 w pozycji 1, 20, 29, 31 i 66 na dostawy części zamiennych do przenośników zgrzebłowych PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0004
Titel: Umowa nr 702501680
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą GROT KONSTRUKCJE Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 5, 8 oraz 12 w pozycji 2, 8, 18, 19, 23, 27, 28, 33, 37, 44, 47, 49, 51, 55, 57 i 62 na dostawy części zamiennych do przenośników zgrzebłowych PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Los: LOT-0005
Titel: Umowa nr 702501681
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą MATIX Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 6 oraz 7 na dostawy części zamiennych do przenośników zgrzebłowych PATENTUS dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.