2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contractering voor een enkelvoudige raamovereenkomst voor de realisatie van 3 Defosfateringsinstallaties
Beschreibung: AGV heeft in het lopende SGBP (Stroomgebiedbeheersplan) onder andere opgenomen (via het Waterbeheerprogramma) 3 DFI’s te (doen) bouwen op 3 verschillende locaties. De 3 te bouwen DFI’s dragen, in combinatie met andere maatregelen, bij aan het behalen van deze doelen. De installaties worden ontworpen op basis van ‘upflow ijzerzand techniek’. Dit betekent dat water van onder naar boven door bedden met ijzerzand wordt geleid, waarbij fosfaat aan het ijzerzand hecht en het gezuiverde water afgevoerd kan worden naar wateren in (kwetsbare) natuurgebieden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45236000 Oberbauarbeiten, 45252210 Bau von Wasserreinigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000